Discutati aspecte cat se poate de subiective. Ca si cu The Last Of Us, despre care as spune ca e cel mai overrated joc din lume, dar nu vreau sa ma trimita 90% din forum la Call Of Duty. L-am jucat pe PS4, cu tot cu DLC si desi mi s-a parut bun, il consider foarte departe de a fi o capodopera si pot enumera in momentul asta, fara sa ma gandesc nici doua secunde, cel putin 5 jocuri din acelasi gen, care mi-au placut semnificativ mai mult. Inclusiv Uncharted, oricare din primele trei, toate mi s-au parut mai bune decat The Last Of Us. Si recunosc ca e foarte probabil sa fiu eu ala nebun, din moment ce inca nu am auzit pe nimeni sa spuna despre el ca e altfel decat fantastic, minunat, chiar perfect.

Atata timp cat vorbim despre preferintele personale, putem sa ne contrazicem la nesfarsit. "Da, dar ala a vandut mai bine", "Da, dar uite ce note are ala", "Da, dar gameplay ca la asta nu mai vezi nicaieri" etc. Iar cu exclusivitatile, va asigur, dragi consolisti, ca daca ati juca unele titluri pe PC, v-ar placea (chiar daca nu ati auzit vreodata de ele), la fel cum recunosc si eu ca as bate pe cineva acum ca sa joc Uncharted 4.