Quote Originally Posted by cosminbad View Post
Daca nu gasesti in alta parte astia sunt din Polonia : Wheel Stand Pro for Thrustmaster T300RS and TX Racing Wheel - DELUXE V2 - Product - Wheelstandpro

Am luat pana acum de la ei unul, a venit prin DHL, totul ok

legat de volan, nu te pot sfatui. In principiu e un fel de mid level T150 (daca T500 e high end si T300 un mid-high) ar trebui sa fie suficient pt un jucator ocazional
T500 din pacate nu este peste T300, ca defapt T300 este putin chiar peste el, ca au mai facut mici imbunatiri, in afara de a baga un T500 intro baza mult mai mica. T500 are doar o putere de vibratii putin peste, insa sincer daca il pui pe ala la maxim, iti zboare biroul cu totul ,ca deja la T300 daca dai la maxim te doare mana dupa cateva ore.

Legat de stand, si eu m-am gandit mult la Wheel Stand Pro, dar faza e ca din pacate are doar un picior de rezistenta si se mai misca. GT Omega Wheel Stand nici la FFB de abia daca se misca 1cm.

@kawasaky: Daca iti iei T150, care este destul de bunicel mai ales pentru inceput, trebuie sa te gandesti insa ca pedalele care vin cu el, sunt foarte proaste. Trebuie un set de pedale T3PA la el.