Dar nu ii iese, cea ce rezulta ca e o actrita slaba. Inteleg ideea, are sens si chiar o cred, dar ei nu ii iese. Au mai fost personaje din alte filme sau seriale cu actiuni similare cu ce se speculeaza acolo, dar nu avem un insight ca asta ar fi adevarul, asa cum in alte filme/seriale am vazut. Luptele interne ale unui personaj sunt interesante, dar cand actorul nu transmite nimic, nici emotie in latura pe care o arata, dar nici in cea ascunsa si interna, rezulta ca e un personaj fie prost scris, fie prost jucat. Iar avand in vedere materialul sursa, eu zic ca actrita slaba e de vina. Se pot face pauze de la latura ei "publica", pe care o arata tuturor, incat sa vedem cum e personajul de fapt. Uita-te la Jon Snow, e exemplul perfect pentru asta. Dar cum asta nu se intampla, eu zic ca e ea slaba.

Din punctul meu de vedere, oricate scuze ii vei gasi, eu tot o voi considera cea mai slaba actrita din intreaga distributie. Ea impreuna cu pustiul Stark paralizat sunt singurii pe care ii consider slabi, in rest fiind toti buni spre foarte buni. Dar cu pustiul e altceva, au trecut ani buni de cand l-au selectat pentru rol, era doar un copil, etc. Acolo inteleg