Care este diferenta dintre cele patru coloane de preturi pe pagina oricarui joc de pe site-ul Price Assassin's Creed® Syndicate Gold Edition on Xbox Store Checker - Compare price for Xbox One?

Prima, cea pe fundal gri, este pretul jocului in moneda tarii respective, dar cea de langa? Ultimele doua reprezinta pretul convertit in euro, dar care este diferenta dintre ele? Desi pretul de pe ultima coloana este mai mic decat cel de pe penultima, cand o accesez este pretul intreg, in moneda tarii respective (chiar daca selectez pretul incadrat pe fundal verde). Adica: pretul cel mai mic este in magazinul din Argentina, 16 euro, dar imi afiseaza pretul de 700 dolari (ARS), pagina fiind totusi in limba spaniola. Daca apas sa ma conectez pe contul meu, primesc eroarea The site can't be reached si ma redirectioneaza pe pagina principala de Xbox store.

Toate astea le-am facut pe Google Chrome folosind Hola VPN.

L.E. Am reusit sa ajung pe pagina de cumparare a unui joc, in speta AC: Syndicate si sa-l iau din Argentina, insa nu ma lasa pentru ca nu este cardul eligibil. Am zis sa adaug contul de Paypal, insa nu merge pentru aceasta tara. Tot pe acolo de ieftin este si in magazinul din Africa de Sud, dar nu exista pe VyperVPN. Un mic ajutor se poate, va rog frumos?