Quote Originally Posted by cosmin1088 View Post
Nu vreau sa fie offtopic, doar am o curiozitate:
Oferte foarte bune la XBOX ONE au fost si vor mai fi. Eu din asta deduc ca Microsoft nu o duce prea bine, o stim si din cifre. Incearca sa recupereze in fata Sony prin orice metode.
Ce nu inteleg eu, de ce m-as inghesui sa iau un XBOX ONE? Exclusivitatile sunt aproape zero (deci singurul motiv de a avea si XBONE si PS4 s-a dus), iar consola, pusa fata in fata cu PS4, este inferioara.
Event-ul de la E3, in care au lansat o noua revizie..pentru ce? Ce rulezi pe ea?
Acum, de unde nebunia asta cu XBOX ONE ? Ce faceti cu ea? Mai ales daca sunteti deja posesori de PS4. Sunt doar curios, no flame.
Iti zic parerea mea personala, detin ambele console, Ps4 este superior la Grafica in joc dar in rest pentru mine Xbox-ul este mul superior fata de Ps4, prefer mai mult Meniul de Xbox, jocurile Gold le consider mai bune decat cele pe PSN, Pentru mine manetele de Xbox sunt mult mai bune, Ea Access, Cross Platform, Play Anywere si Backwards Compatibility sunt lucrurile care m-au determinat sa imi iau un Xbox One si astept sa iasa Xbox-ul S Editia Limitata de la Gears(Octombrie-Noiembrie) caci cu siguranta am sa cumpar un Xbox One S,