Razvan, dupa ce ati schimbat site-ul si mi-am refacut cont, mi s-au plasat aiurea niste comenzi la niste produse pe care le-am mai cumparat de la voi cu ani in urma (Duke Nukem Forever CE si inca cateva). Am primit atunci cateva mailuri insa nu le-am bagat in seama crezand ca e ceva eroare la voi in sistem fiind site-ul nou si toate cele. Asta a fost prin luna mai.

Acum e sfarsitul lui iulie iar in urma cu doua zile m-a sunat cineva de la voi sa imi spuna ca sunt gata sa imi trimita Duke Nukem CE. M-a apucat rasul, aia fiind o comanda veche de 5 ani probabil, pe care voi ati reluat-o acum complet aiurea. I-am spus persoanei de la telefon ce s-a intamplat si am intrebat ironic daca mai am si alte comenzi la activ. Am ras de-a dreptul cand mi-a spus ca mai am 5 comenzi la activ. Acum lasand la o parte faptul ca sunt plasate complet aiurea, ele datau inca din mai si au trecut 3 luni aproape si doar una era teoretic gata. Ma rog, i-am mai explicat domnisoarei inca o data care este situatia si i-am spus sa anuleze totul, pentru ca nu am comandat absolut nimic de la voi de cand cu noul site. A zis ok.

Astazi am primit 3 mail-uri in care sunt anuntat ca 3 produse sunt in stadiul de "asteptare" la niste comenzi plasate ieri in 26 iulie si astazi in 27 iulie. Eu nu am mai intrat pe site-ul vostru de cateva saptamani/luni bune. M-am logat pe site si nu imi apar aceste comenzi in contul meu. Voi ce faceti acolo, ca nu mai inteleg nimic?!?

In caz ca poti verifica, este vorba de comenzile 42, 43, 44 pentru care am primit mail si pe care insa nu le gasesc in cont. De comandat 100% nu am comandat nimic.