Gama Nexus a fost mereu aiurea, dupa un terminal reusit a urmat unul nereusit, apoi unul reusit urmat de altul nereusit. Urmand exemplul asta, peste asta ar trebui sa sar

Anyway, cum ma tot uit la Note 7 pe net incepe sa imi placa tot mai mult. Nu am mai avut Samsung de la S6 Edge, dar daca tin bine minte au adus la S7 un dark theme, pentru ca stock sunt toate meniurile albe si e putin deranjant, mai ales cand folosesti telefonul noaptea. Nu am gasit inca sa vad daca Note 7 are asa ceva sau daca nu cumva incurc eu toata tarasenia asta cu altceva. Sunt curios si de baterie, pentru ca desi e cu 10-15% mai mare decat anul trecut, nu e vreo grozavie pe hartie, dar poate noul battery saver sa ajute in anumite situatii.

In rest nu prea am ce sa ii reprosez, daca e la acelasi pret cu S7 Edge nu am de ce sa ma plang. Daca insa ei le vor vinde ca S7<S7 Edge< Note 7, cu preturile in ordinea asta si cresteri de 100$ intre ele, ma abtin de la generatia asta de Note si ma orientez spre S7 Edge daca chiar vreau vreun Samsung dinasta pe gri