Salutare, actualizez si eu putin lista:

17. Far Cry Primal - 100% - [P] - Joc suprinzator de bun pentru Ubisoft, in sensul ca misiunile secundare nu au fost atat de obositoare precum la alte jocuri scoase de ei.

* Gone Home - 100% - Trofee usoare (utilizand ghidul, evident) pentru un joc gratuit oferit de PS Plus.

18. The Walking Dead - Season 1 - 100% - [P]

19. Watch Dogs - 87% - [P] - Dupa cateva luni de pauza (mai aveam nevoie de 2 trofee pentru platina), mi-am refacut curaj sa ma reapuc de el. Cert e ca trofeul "Disk Space Full" mi-a dat multe batai de cap. Mie personal nu mi-a placut prea mult, main story neinteresant, misiunile secundare numeroase si obositoare. eh, bine ca e gata.

20. The Wolf Among Us - 100% - [P]

21. Need for Speed - 93% - [P] - Nu sunt eu mare fan al jocurilor racing, insa platina se face destul de usor, si jocul e ok.

22. Until Dawn - 100% - [P] - Daca inca nu l-ati jucat, il recomand din suflet.

23. Life is Strange - 100% - [P]

24. Hitman GO: Definitive Edition - 100% - [P] - Fun indie game.

25. Uncharted 4: A thief's end - 100% - [P] - Jocurile initiale m-au captat mai mult (cu siguranta intrucat au fost primele jocuri jucat pe PS3, prima mea consola), cu toate acestea e o capodopera. Daca primele Uncharted le-am terminat legit pe crushing, din lipsa de timp recunosc cu rusine am apelat la mici "trucuri" prezentate pe net pentru a-i dat de capat.