Aud si vad. In acest caz, vad. Stii ce este amuzant? Ca tu tragi concluzia ca as putea sa nu fiu patit, neavand de unde sa stii sigur, si apoi ai o intreaga pledoarie despre cum sunt eu filosofic pe aici, total gratuit (tu fiind cel care isi incepe postul cu o vorba "de lemn"). Buna asta.

Si mai buna este faza ca sunt patit cu ei (sau mai bine zis cu firma de curierat) chiar pe o livrare de frigider. Care, miraculos, stiu, s-a rezolvat. Fara sa dau comenzi total aiurea si sa plang pe vreun forum. Nu esti primul care mentioneaza frigidere si alte avioane pe acest topic, eu vorbeam despre toti. Evident, in gluma, ca si tine. Ca este o mizerie. Ceea ce si este. Daca ai alta parere, este clar ca nu suntem pe acelasi circuit. Nimic rau in asta.

Nu uita un lucru. Esti pe net. Pe forum. Iti dai cu parerea. Buna, proasta, asa cum stii. Asuma-ti faptul ca unii iti vor zice lucruri care nu iti vor placea sau nu vor coincide cu ce zici tu. Asa ca, fiecare cu bancuta lui, dar asculti la fiecare, ca asa e in societatea oamenilor mari.