Single post: Review Codes & Giveaways

  1. #647 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Userul paradise ofera 5 coduri de download pentru Multiplayer Beta care a inceput pe 14.10 pentru Call of Duty Infinite Warfare de PS4.
    Mi le-a dat mie pe PM dar eu nu prea am apucat sa intru pe forum.

    Primul cod pleaca spre iry (ai PM).
    Pentru celelelate astept PM

    Coduri de Acces pentru Infinite Warfare Multiplayer Beta PS4

    Salut, am aici 5 coduri de download pentru Multiplayer Beta care incepe maine pentru Call of Duty Infinite Warfare de PS4. Poate reusesti sa le postezi tu daca sunt doritori. Mersi mult, o seara faina!

    Enclosed is your Beta Token that allows you to download the Multiplayer Beta on PlayStation®4. As a Thank You for pre-ordering, we’ve also included some codes for you to share; so rally your friends, and get ready for Infinite Warfare together!

    Be sure to pre-download the Beta now so you’re ready when we go live on October 14th at 10AM PT

    To get started, select the PlayStation Store icon on the PS4 system home screen. Select "Redeem Codes" and enter your Beta Token.
    In imagine aveti confirmarea ca merg si pe cont de Romania.

    LE: Codul al doilea se duce catre awaytokill
    LE: Codul al treilea se duce catre PaznicDeNoapte


    LLE: Trimiteti PM pe forum nu in alta parte. Am pe mail cateva mesaje de la tapatalk cum ca as fi primit mesaj pe tapatalk. Nu ma voi chinui sa citesc acele mesaje sau sa le raspund. Voi raspunde doar mesajelor date pe consolegames. Multumesc
    Attached Images Attached Images callofdutty-war-beta.jpg