@Templier, unii mai si muncim si o facem des in afara tarii in misiuni in care numai de forum si internet nu ai timp. Nu ma impresioneaza postacii agresivi ca tine, pe bune, ia o gura de apa ca faci praf.
Eu am pus o simpla intrebare pentru ca nu stiam de ce nu puteam posta. Altii mi-au raspuns frumos si le multumesc pentru asta, erau lucruri de care nu stiam pentru ca, repet, am o viata mult prea ocupata si nu am avut timp si motive sa ma informez.
Personal, am cumparat de o groaza de ori din bazar si absolut toti de la care am luat au fost de nota 10+.

@Dant3 cum am zis si mai sus, nu am avut timp sa ma informez, nu stiam de topicul licitatii. Anul trecut am dat gratis unui copil din bloc un PS2 (modat ce e drept, but still) cu peste 150 de jocuri, toate in carcase proprii, coperti facute la imprimanta si vreo 4 gamepaduri. Nu stiu cat de instarit sau amarat era, dar daca stiam de topicul asta mi-ar fi facut mare placere sa-l ofer cuiva care stiu ca are cu adevarat nevoie.
Deci nu banii sunt problema, nu stiam de faza cu donatiile, nu stiam de ce a zis Monky si sa fiu sincer nici cu Olx-ul nu sunt expert, pentru ca am cumparat doar o singura data.

Prea usor va imflamati unii si tocmai din cauza unor postaci gen Templier, care probabil e "de-al casei" altii care sunt in trecere nu raman.