Serios acuma eu nu inteleg de ce se agita asa multi ca nu merita upgrade-ul la PS4 PRO? Oare daca ar primi produsul si l-ar testa ar mai avea aceeasi parere? Nu inteleg de ce atata fum fara foc cand this ****ing thing nici macar nu e lansat si nu a aparut niciun side by side comparison inca din ce stiu eu. Mai mult decat atat, nu ar conta mai mult o experienta live? adica doua televizoare identice unul stanga unul dreapta ps4 pe unul ps4 pro pe celalalt ruland acelasi joc care beneficiaza si de asa zisul patch sau direct lansat gandit sa profite de avantajele oferite de ps4 pro, ar mai judeca la fel cei care acum sunt impotriva? Eu sunt ok cu faptul ca cine isi va cumpara PRO inevitabil va avea o experienta poate mai buna si mai calitativa decat ce am eu pe ps4. Dar eu sunt multumit si impacat cu ideea asta, si multumit de ce am acum. Vreau PS4 PRO, da, cred ca toti vrem, indiferent de cum am da-o. Ca pentru unii merita sau nu efortul investitia etc. ramane de vazut. Hai fruntea sus si nu va mai contrati, intr-o lume ideala toti am avea PS4 PRO, dar nu se poate, e ok si asa, nu trebuie sa am PS4 PRO ca sa ma joc pe consola. Asteptati sa vedeti ce iese si cum iese.