Cred că trebuie patch. Altfel rulează la performanță redusă precum un ps4 normal. Dar Sony încurajează developerii să updateze jocurile pentru a aduce măcar câteva îmbunătățiri pentru cei cu pro asta din motive evidente. Să vândă. Şi astfel încet încet se va departaja ps4pro de ps4. Şi exact când spui că merită să iei pro dacă ai deja ps4 şi schimbările sunt mai mari apare ps5 şi tot așa. La cum avansează şi evoluează tehnologia o să vedem ce ne vom putea permite pentru că vă trebui să ne învățăm să ne mulțumim cu aproape perfect şi nu cel mai nou şi mai bun fiindcă gaming-ul poate era el scump când trebuia să cumperi jocuri multe şi scumpe. Dar acum pentru a beneficia de ce e mai bun trebuie să schimbi şi tv şi consolă în doar câțiva ani. Dacă aștepți 2-3 ani apare noua generație deja. Deci ori te mulțumești să " joci retrospectiv" sau investești bani grei în gaming. Eu unul abia am luat ps4 în vară asta. Am așteptat până iau o ediție limitată în maxim 1000 lei. Şi caut tot la ofertă. Nu cumpăr nici un joc în momentul lansării. Așa am prins division la 200 lei şi acum uncharted la 150 ... nu cred că are rost să plătești prețul inițial fiindcă la noi cel puțin sunt cam exagerate scorurile. Mai trebuie să faci şi altele în viața asta oricum u4 e o bijuterie. Sunt curios ce îmbunătățiri o să aducă pro-ul la acest titlu deja superb.

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk