Sp e cel mai bun din ultimii 10 ani d.p.m.d.v. Singurele campanii de COD care mi-au placut mai mult sunt primele 2 cu al 2-lea razboi mondial. Dintre astea moderne, asta e cel mai misto. Zombie mode e mai fun decat precedentul din Black Ops 3 insa nu ma pot pronunta prea in detaliu ca nu prea am jucat in general acest mod. La multiplayer insa au cam sfeclito anul asta. Incerc de cateva seri sa il joc, dar nu prea se leaga. E prea haotic, hartile sunt jalnice in opinia mea, la fel si spownurile in TDM, in objective modes e mai ok, insa tot nu mi se pare destul de fun. Precedentul mi s-a parut mult mai bun, pacat Eh macar a avut o campanie mult mai buna ceea ce ma face sa nu regret asa tare purchase-ul
Remasterul nu mi-a placut deloc in mp, e foarte spalacit in culori si deabia observi inamicii, hartile sunt pline de locuri de campat, ttk e mult prea mic, M16 ala cu one burst kill e jale, movement-ul e bleah, foarte greoi venind de la Titanfall 2 si IW. NU, no way sa ma intorc la vechitura aia de joc, not for me sory.
Astea sunt parerile mele, in caz ca nu se subintelege. Overall un an dezamagitor pt mine legat de COD fiindca nu imi plac nicicare din cele 2 mp