Quote Originally Posted by keanustar View Post
Pai nu e frumos cand citim de pe aici doar ce ne convine?
Deci chiar devine stresant cand vad comentarii dintr-astea pe topicul asta, de la oameni care n-au nicio treaba cu ce se mananca PS Pro.
S-a mai spus de atatea ori, ultima data cu cateva posturi inaintea celui citat ca sunt jocuri care ruleaza nativ 4k pe pro. Sunt articole pe net care iti arata imbunatatirile fiecarui joc.
Aa, daca te referi ca nu stii de vreun joc sa il poti juca tu "efectiv acum" in 4k nativ, da, ai dreptate. Trebuie sa cumperi PS Pro-ul. Pe varianta vanilla, nu merge nimic 4k.

Parca esti fratele lui Mark, care in ultima vreme parca a inceput sa mai urmareasca si altceva in afara de fanboys, dar cand strugurii sunt acrii... ne apucam si mancam altceva.. *****
Daca ai acum un PS PRO in fatza si vrei sa joci un joc nativ 4k zi-mi unul? Ca la asta m-am referit. E unul care a primit patch acum ptr asta si e nativ? Eu sincer nu stiu. Daca va primi pe viitor (saptamani, luni) ok, dar nu m-am referit la asta. Da, vor fi si 4k native, in viitor. Acum sper ca m-am explicat.

Si nu ma mai asociati cu mark ca nu sunt hater Pro, ci doar pun in balanta ce imi ofera acum si ce am eu sau nu (tv 4k) si personal nu as lua acum. Asta am vrut sa zic de 3 posturi incoace. Si mie mi-e aiurea sa tot ma explic cand tot ma quotati aiurea si ma puneti in aceiasi categorie cu altii. Chiar as vrea sa stiu cati dintre voi si-ar lua Pro acum, in sensul daca se merita ptr voi acum? Si cati isi permit tv 4k (ca vad ca avem numai bogati pe aici). Si argumentati de ce. Eu mi-am oferit o opinie (care s-a luat repede de hater, cand nu este). Peste un an poate altfel va sta treaba (mai multe teste, o librarie mai mare in 4k nativ, diferente destul de evidente ptr cei care joaca in 1080p, ca mine, etc etc etc).

ps: nu care cumva sa zica cineva ceva despre Pro, ca e hater acum. toti va plangeti de hateri, si singurul cu pricina e mark. jezzz