Quote Originally Posted by solecon View Post
Am zis-o si o repet, cu exceptia cazurilor cand au reduceri, trebuie sa fii masochist sa cumperi jocuri de la noi.

Serios, este ingrijorator cat de retardati sunt oamenii astia. Ieri am comandat saci de aspirator. Fara reducere, fara Black Friday... doar o cutie cu saci de aspirator, ca sa nu mor in jeg. Impreuna cu sacii, comand si Brothers, pentru PS4, nu neaparat pentru ca era redus, ci pentru ca sunt bolnav in legatura cu transportul. Comanda confirmata, totul ok, azi asteptam curierul. In schimb, primesc mail de la altex: "Statusul comenzii este: confirmata integral. Comanda necesita verificari suplimentare pentru confirmarea stocului produsului JOCPS4BROTHERS". Confirmata integral... necesita confirmarea stocului. CUM?! Intru in cont, vad ca mi-a mai aparut o comanda, doar pentru joc, PENTRU CARE TREBUIE SA PLATESC SI TRANSPORT. Sunt... nu stiu. E, efectiv, prea mult. Voiam doar niste saci de aspirator. Chiar cred ca unul din angajati a depus efort pentru a o da in bara in halul asta. Asta nu e neglijenta, e munca serioasa. Mai ales ca jocul inca e in stoc pe site!