Quote Originally Posted by Svart View Post
Hehe, pentru Cretu facem pret special. Dublu, gen, ca sunt fara cutie.

Serios vorbind, castile sunt decente , dar mi se par sub hyperx-urile alea de la kingston, si ca sound si ca si calitate a materialelor (g231 par oleaca cheap). Mie imi plac logitechurile in general, am avut de la ei sistem 2+1 acu ceva vreme, am si ue boom dintr-ala care e impecabil, de asta le-am si incercat, dupa discutia cu tine (naiba stia ca ma pune dracu sa le las la indemana copiilor si sa nu le pot returna ) . Le-as fi tinut daca nu ar strange asa ( inca ma mai chinui sa le largesc, totusi).

---------- Post added 21-11-2016 at 15:11 ----------



nu ma deranjeaza switch-ul, am adaptor la controller.

Le au la altex, poate le incerc si pe astea. Chestia e ca don'soara aia din magazin nu vrea sa mi le probeze acolo, asa ca tre sa le iau si sa le returnez. Si cand est blond ca mine, mai patzasti nefacute.
Bine ca am aflat cu cine vorbeam! Te-am bagat in agenda, acum sa te tii la ce oferte de MErcedes iti fac )
On-topic: castile Xbox Stereo au mari probleme de fiabilitate, tocmai s-a rupt al doilea brat. La gunoi cu ele... oricum faceau un mic ecou. Siberia 200 pare o alegere mai buna ca Logitech-urile, nu stiu insa cum e microfonul. Doamne ce naspa e ca nu le poti testa...