@dant3, ma asteptam la mai putina ignoranta de la tine, cum sa declari stupizeniile alea?

Nu inteleg logica unora, spun ca e pacat suprem sa dai GOTY unui joc MP only, dar cand castiga alea SP only no one bats an eye. Get over it, Uncharted 4 e praf la multiplayer si gameplay n-are mai deloc, doar povestea si grafica sunt de el, nu-l mai ridicati in slavi atata pentru lucruri care sunt lipsa. V-am dat argumentele mai sus de ce merita Overwatch, niste baieti care se pricep au dat premiile si s-a vazut, degeaba ne scoatem noi ochii aici. Puteti spune ca e blat, ca s-au mancat de cur, ca au dat bani, ce vreti voi. Facts are facts and the fact is: Overwatch a castigat.

---------- Post added 03-12-2016 at 15:43 ----------

@darthstone, Paladins e o bataie de joc, nu stiu daca l-ai jucat dar eu n-am rezistat mai mult de 2 zile in el. Balance zero, iar mecanicile si sistemele din joc sunt total pe langa, design-ul e la pamant acolo. Iar Overwatch fix de-asta este bun, e easy to learn, hard to master. La fel ca sahul. Si sahul are cateva clase si o singura "harta", dar inca se mai gasesc strategii si e jucat pretutindeni, e o minunatie de joc, o genialitate. Deci asta cu "e prea simplu, hurr-durr" e afumata.