eu zic ca te ajuta un pic (n-am testat desfacandu-l si cu termometru dar..), plasticul ala se incinge de dedesupt ca acolo e placa de baza , incingandu-se pastreaza mai multa caldura inauntru , ma gandesc ca coolerul iti raceste plasticul si paote face un pic bine...



---------- Post added 22-12-2016 at 17:20 ----------

pei sunt tipi pe youtube cu ps4 pro (probleme in battlefield 1 si final fantasy 15) , si nu numai cu pro , sunt o gramada cu ps4 care au erori grafice in uncharted , final fantasy 15 etc. depinde si cum cauti pe net , da-i cu graphic glitch , graphic error , texture glitch ,graphic problem , graphic artefacts , etc si sa vezi cate iti apar si la fel pe forumuri....


Quote Originally Posted by Hider141 View Post
Din cate stiu esti singurul de pe forum cu problema asta, si daca dau o cautare pe google mai gasesc maxim 3-4 exemple de persoane ce au avut astfel de probleme cu consola.
Daca era intr-adevar o problema de racire sau un defect de fabricatie nu crezi ca ar fi picat consolele pe capete pana acum, mai ales la cat de mult se joaca unii?
Eu zic sa stai linistit, esti doar unul dintre ghinionistii ce au nimerit una dintre alea 0,0001% console defecte. Daca te uiti la orice produs (indiferent ca e masina, tableta, telefon, saltea de pat sau cine stie ce altceva) intotdeauna vor exista produse defecte, care din anumite motive au scapat de QC-ul producatorului.
Plus, pentru asta ai garantia, sa acopere astfel de defecte pe durata garantiei.