Astazi am auzit o stire despre noul S8 de la Samsung si se zvoneste ca cei de la Samsung vor renunta si ei la mufa jack si cica daca il legi la un monitor il vei putea folosi ca pe un computer ( sincer nu prea imi dau seama la ce l-ai putea utiliza in modul asta )
Nu sunt fan Apple dar nici nu am ceva impotriva lor, speram sa vina cu altceva pentru I7 pe partea de design.
Sotia mea are un I6s, eu eram chitit sa iau un Huawei P9 dar mai astept sa vad ce e cu S8-ul de la Samsung, daca nu un I6s de 64. Prefer sa iau un 6s de 64 decat un I7 de 32, pentru mine nu este nici un plus ca 7 are nu stiu ce procesor. Eu folosesc telefonul pentru vorbit si pentru mail in special + WhatsApp,Skype si putin FB.
Pentru mine e un minus lipsa mufei jack pentru ca eu cam 80% din job il fac in masina, vorbesc foarte mult la tefefon ( tot timpul vorbesc la telefon folosind casti, chiar si cand nu conduc) si cateodata incarc telefonul in masina, ar trebui sa umblu cu prea multe adaptoare, chiar daca masina are bluetooth nu ma pot obisnui sa vorbesc la telefon asa. Mai astept cateva luni sa vad cu ce vine Samsung.