Astea-s probleme adevarate nu sa te plangi pe forumuri ca d.va te omoara prea repede, ca ana da heal prea bun ca roadhog iti da hook prin perete sau altele. La alea te mai poti adapta da la 1 vs 6 sau 2 vs 6 sau 3 vs 6...n-ai cum sa te adaptezi NICIODATA. In 3 vs 3 cred ca am win streak de ~ 300 de meciuri si acolo cand iese unu repede intra altu sau se opreste meciul. In competitiv de ce nu-i asa? Cand o iesit unu (sau 2 sau 3 , etc.)...daca nu intra inapoi in 5 minute sa se opreasca meciul si salut. De ce-s nevoit eu sa suport *****urile astea? Eu primesc si loss, imi scad si punctele si aia cu echipa full primesc win + puncte. Da bine ca in 3 vs 3 s-o putut implementa faza aia (unde-i total inutila) si in competitiv (unde chiar conteaza) nu. Medalii gold, xp, cutii? la ce ma ajuta alea? N-am nevoie de medalii ca sa stiu cat de bine joc, n-am nevoie de xp ca sa ma dau mare cat timp am irosit in joc si cu atat mai mult n-am nevoie de cutii cu skin-uri.

Haha ce fericit is eu ca am luat 4 medalii gold, am primit 8000+ xp si am primit o cutie. Ce? Defeat? No ce sa faci, asta este.
Asta promoveaza ei acum.

---------- Post added 14-01-2017 at 11:32 ----------

Si mai vin aia sa faca ei clipuri si sa dea sfaturi despre cum sa joci da UNU nu vb. despre problema asta. Imi zic ei mie unde sa ma pozitionez, ce erou sa folosesc, cand sa-l folosesc, cum sa-l folosesc si alte bazaconii. Mari experti ei.

---------- Post added 14-01-2017 at 11:46 ----------

Cand nu promovezi si pierzi ZECI de meciuri aiurea din cauza ca lumea da quit...atunci jocul ala chiar are o problema.