^de acord cu tudy, mi se pare o reactie un pic exagerata. Politica din cate nu vad nu se vorbeste decat pe un topic separat, pe o arie numita "offtopic", deci destul de nisat daca te gandesti. E normal sa nu fie toti de parere cu tine, e normal sa fi contrazis (atat la un mod ok cat si intr-un mod exagerat, nu toata lumea e pe aceeasi lungime de unda). Probabil ca si eu ti-as fi dat unfriend de pe facebook si te-as fi ignorat, ai ceva sa-mi spui legat de topic, o spui pe threadul respectiv sau PM. Inteleg ca ai fost bine intentionat, dar poate nu toti vrem sa ne "impreunam" cele doua conturi.

Acum, este decizia fiecaruia sa faca ce vrea. Sunt sigur ca, la fel ca si mine, majoritatea userii-lor de pe forum iti sunt recunoscatori pentru ca ai ajutat asa mult comunitatea si sper ca nu te-ai gandit o clipa ca asta iti va da totusi un statut special de "imunitate" atunci cand vine vorba de dispute si discutii "inflacarate" (nu te acuz ca ai facut-o, don't get me wrong, sper doar sa nu fi avut gandul asta). Again, nu mi se pare ok sa parasesti o comunitate pentru ca ti-a lasat un gust amar un user, fie el si moderator/admin, dar e decizia ta si ti-o respect.

Also, sa nu uiti totusi ca si tu ai fost ajutat cu tot ce a tinut de customizarea controllerelor si consolelor, eu cel putin am imprastiat like-uri si share-uri pe unde am putut, chiar trimitand mesaje mai departe, indiferent de opiniile politice diferite. Ce am vrut sa evidentiez prin asta este ca tot ce se intampla pe thread-ul respectiv ar trebui tratat separat si in bula lui proprie, restul forumului nefiind afectat in niciun fel de disputele de acolo (poate doar pe Spambox ce au mai fost 6-7 post-uri politice, but hey, it's Spambox).

Iti urez succes mai departe, mai ales cu micul tau hobby care sper sa devina o mica afacere in curand cuz u got skillz, boy!