@ eagle-eye
cred ca s-a inteles un pic gresit. nu plec ca nu sunt pe aceiasi lungime de unda dpdv politic. in toata discutia aia nu am incercat sa conving pe nimeni de nimic. cum si cu tine am purtat o discutie si nu am luat-o personal am crezut ca asa o sa faca toata lumea. crede-ma ca nu am vre-o afiliere politica de niciun fel. asa cum am avut divergente si cu alti useri pe aici si nu le-am luat personal asa am crezut ca va face si MonkY. suntem persoane diferite si e normal ca unuia sa ii placa X si altuia Y dar atat. ce m-a deranjat pe mine a fost ca MonkY nu a vrut nici macar sa imi spuna verde in fata care a fost problema, "Bai ma deranjeaza X" sau "ai intrecut limita cu Y". in momentul in care au fost cazuri in care am vb si la 2 noaptea pe FB si pe urma refuzi sa comunici e deranjant. nu cred ca meritam genul asta de atitudine.

nu ma asteptam vre-o data la "imunitate". cum am spus si mai devreme ca nu am "afisat" ce am facut eu pt site dar e pacat ca dupa toate cele facute nu merit si eu macar o explicatie pt care am ajuns sa fiu ignorat.

stiu ca am fost si ajutat. va multumesc tuturor pentru asta si tocmai acest lucru face mai grea plecarea mea de pe forum, nu lipsa ajutorului ci parasirea unor persoane care m-au sprijinit. ma gandeam ca anul asta sa continui sa imi arat aprecierea mea fata de voi prin diverse concursuri.

ca sa concluzionez: nu era vorba de politica (nu ma intereseaza politica) ci de reactia unei persoane care nu intelege ca nu e ok sa fii inversunat!