Single post: Adio Console Games !

  1. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E decizia lui Templier daca doreste sa paraseaza CG-ul. Eu am tot respectul pentru tot ce a facut (si cine stie, poate o va mai face) pentru comunitatea de pe CG. Probabil s-a suparat pt. ca nu am fost de acord cu el pe threadul de politica (well, that's how politics usually works) si nu i-am raspuns la intrebarile (cateodata prea insistente) de pe Messenger. Din pacate intrebarile au culminat cu semne de intrebare care veneau pe la 1:00 noaptea, intr-un ritm constant (probabil cate un beep la fiecare 1 minut - doua)... in timp ce incercam sa adorm. I-am dat atunci remove din friend list (din pacate job-ul meu nu-mi permite sa-mi trec vreodata telefonul pe silent)... si probabil asta l-a determinat sa ia decizia de azi. L-am rugat ca pentru mesaje la ore asa tarzii sa-mi dea PM pe CG - pt. ca acelea nu bipaie. Culmea e ca eu cand m-am trezit l-am adaugat la loc in lista de prieteni... dar el deja postase threadul de Adio CG. So... what else can i say? Bafta in tot ceea ce doresti sa faci Templier!

    P.S. Sunt 100% de acord cu tudyniuz. CG nu inseamna "forumul lui MonkY"... e mult mai mult de-atat. Daca tu decizi sa parasesti comunitatea CG din cauza unei singure persoane de aici (careia, vorba lui tudy, poti sa-i dai ignore)... atunci inseamna ca nu tii suficient la acea comunitate, iar cei 8 ani nu inseamna suficient de mult pt. tine. La fel cum pot spune ca daca unfriend-ul (chiar si temporar) de pe FB a fost cel care te-a convins sa faci un astfel de thread... atunci chiar nu am ce sa zic sau sa fac. Anyway, have fun! Life is too short!
    Attached Images Attached Images 2017-02-12_162322.jpg