@ MonkY & ALL

voi chiar nu ati citit ce am scris eu pe threadul cu politica! unde am zis eu ca m-am suparat ca nu sunteti de acord cu mine? am si zis ca sunt apolitic si nu ma intereseaza aspectele astea. nu FB meu e plin de "Piata Victoriei".
cat vine vorba de ce s-a scris pe thread-ul cu politica hai sa dau un citat:
Man, nu stiu daca tu azi ti-ai pus in gand sa ma enervezi, dar hai sa le luam pe rand:
si eu sunt ala care s-a suparat???
o alta dovada a faptului ca te-ai spuarat pe mine este faptul ca pe FB dupa ce ti-am urat "La multi ani!" am fost printre putinele persoane carora nu le-ai raspuns.
o a 3-a dovada ca te-ai suparat pe mine este ca nu ai vrut sa comunici cu mine toata saptamana asta iar aseara puteai sa imi spui ca dormi si intelegeam. au fost dati cand am vb si la 2-3 noaptea, pana si tu ai zis ca esti pasare de noapte.
a 4-a dovada ca te-ai suparat pe mine a fost ca ai mai eliminat pe cineva din lista ta de prieteni fara a raspunde la o intrebare (stii la cine ma refer)

poti sa recunosti ca ai luat discutia personal, te-a deranjat cum vad eu lucrurile si ca asta a fost. nu da vina pe mine ca nu eu te-am scos din lista si nu ti-am raspuns o saptamana! recititi conversatia de pe threadul cu politica si pe urma vedem cine s-a suparat si cine nu!