Referitor la screenshot-ul atasat, eu imi cer mii de scuze... nu imi place (si nu mi se pare ok) sa fac publice discutii private. De aceea nici nu am facut screenshot la ce am discutat, ci doar la partea care m-a determinat sa-i dau unfriend.

P.S. Am cenzurat acum numele sau (cred ca l-a deranjat si asta - desi nu inteleg, odata ce isi posteaza pe CG linkuri la posturi de pe Facebook unde se vede clar numele lui)... In fine... once again, sorry!

Later edit: Cred ca am postat amandoi in acelasi timp. Anyway, pe scurt: Come on maaan, au fost vreo 200 de insi care mi-au urat diverse pe Facebook... daca am ratat pe vreunul caruia sa-i multumesc, atunci mea culpa (vad acum ca ti-am dat doar Like). Dar pe bune, asta e motiv?!? Anyway, inteleg acum... parasesti CG-ul iar acest thread de "Adio" este un fel de "Bai, eu plec... dar vedeti ca e din cauza lui MonkY, mkay?". Bun, accept si asta... ce Dzeu sa fac?

P.P.S. Va spun de-acum, ca pe contul meu personal de Facebook, imi rezerv dreptul de a nu raspunde... ca sa nu va mai suparati si altii pe mine, ok? Thanks!