esti prea simplu si de aceea nu intelegi !
ce consideri tu ca e drama e treaba ta dar atata timp cat facem parte dintr-o comunitate e recomandat sa comunici. atunci cand te deranjeaza sau nu ceva! daca tu crezi ca au fost semnele alea de intrebare de vina e clar ca nu ai inteles ce am spus dar cel mai bine ar fi sa va dea MonkY screenshot-urile anterioare. el zice ca a fost surprins ca a vazut thread-ul azi dar de ce nu m-a intrebat pe FB sau aici care e problema?
daca voua va place sa traim fiecare pt el, asta nu inseamna comunitate.
am venit sa "parasc"? daca o sa fim vreodata la o masa si o sa ma ridic si o sa plec fara sa zic "La revedere!" sau sa justific de ce plec brusc ar fi semn de nesimtire, dar altii nu vad ca pe o chestie normala sa justific plecarea mea.

PPS daca ai apreciat ca am depus mai mult efort pentru a ajuta site-ul ar trebui sa ai respect si sa nu te bagi in discutie cu faze de genul "Sunt rau". ai respect pentru ca am depus mai mult efort, nu ti-am cerut sa imi vorbesti cu Domnul sau altceva. am scris si mai devreme ca nu am aruncat asta in fata nimanui dar este evident dupa reactiile voastre de aici ca nu a contat deloc ce am facut daca iti/va permiteti sa aveti texte din astea cu mine. RESPECT! know what that is?

@Tudy

credeai ca vine cineva sa imi ia partea sau sa le para rau?!