Da JohnConstantine trebuie sa fi atent la foarte multe lucruri, pe ce parte te ataca, pe ce partea trebuie tu sa ataci, cand sa folosesti x combo si y combo, sunt multe, trebuie practic sa-ti antrenezi creerul in a reactiona repede si precis. De multe ori ma confrunt cu o incapacitate de a reactiona (practic ma pierd) si nu mai reusesc nimic, vad ca iau mult damage si adversarul ma citeste sau e mai bun ca mine si ma pierd putin. Am facut redueluri dar din a 3-4 incercare am reusit sa castig, totusi este un progres . Legat de stamina pot spune ca unele persoane nu isi urmaresc stamina si de acolo rezulta o parte din esec, altii spun ca stamina ar trebui sa scada si cand alergi pentru ca sunt persoane care alearga foarte mult si foarte repede in joc. Ca si tine incerc sa lucrez la unele aspecte cum ar fi dodge/contra atac, calmitate si tactica. Combourile le-am memorat dar timingul ma omora, deci cand fac un combo din care adversarul pierde 1/3 din hp simt ca detin controlul luptei dar cand fac jumate de combo din care mai iau si 2 hituri...atunci ma pierd si intru in modul panic . Trebuie avuta rabdare si tactica .