@BizZare Multumesc pentru raspuns. Inteleg perfect ce spui. Eu spusesem din perspectiva ca a scazut pretul mai repede decat ma asteptam si ma batea gandul sa-l cumpar. Stiu ca asta nu inseamna neaparat ca este un joc prost. In gandul meu a fost ca multi au cumparat jocul si au realizat ca nu este ce isi doreau si l-au pus la vanzare. Iar cum cererea nu este prea mare.. normal ca preturile au scazut.
Intrebarea mea era daca merita luat acum si daca dupa lansare, pentru cine deja il joaca, au remediat problemele legate de servere si matchmaking.

@JohnConstantine Am jucat si closed beta si open beta. Daca te uiti cu ceva pagini in urma, eram printre putinii care spuneau ca este destul de reusit, ca are un combat bun si ca trebuie tratat ca un fighting game.

Stiu ca in Duel si Brawl gear-ul nu este luat in considerare. Dar speram sa fi facut ceva dupa lansarea jocului si pentru 4vs4. Nu sa-l scoata, ci sa faca cumva niste brackets, pentru a nu vedea exemplul dat de mine, lvl 10 vs rep 3 (deci lvl 60) si gear 100+.
Pentru mine care mereu am cumparat jocurile in primul rand pentru single player. Si foarte rar multiplayer (1 luna Doom si inca o luna cand a aparut Uncharted 4) deci 2 luni de ps+ din totalul de 1an jum de cand am PS4... Speram cu For Honor sa se schimbe povestea Mai ales ca anuntau la fiecare 3 luni, free content: harti si caractere noi, patch-uri, etc. Deci o atentie constanta asupra jocului.

Este clar... Horizon luna asta. Si ramane de vazut cu For Honor. Poate in urmatoarea