Quote Originally Posted by ymy View Post
Vin si eu cu aprecieri la superlativ. Jocul este superb din toate punctele de vedere. Cred ca nici un gameplayer intreg la cap, nu poate spune ca acest joc nu merita jucat neaparat. Pentru mine, care joc jocuri video de vreo 20 de ani, Horizon Zero Dawn e printre primele zece cele mai bune pe care le-am jucat vreodata. Inca o data..SUPERB!!!

Si as mai vrea sa spun ceva: multi dintre voi, cei de pe acest topic, l-ati facut praf pe userul AGKillo (care e banat acum si poate fara vina lui, pentru ca si-a pierdut calmul in urma atator atacuri), insa omul avea dreptate cand sustinea cu ceva vreme in urma si incerca sa argumenteze, ca jocul e super ok.
Ymy, aveam destule motive sa fim sceptici in privinta acestui joc. Guerilla erau la prima incercare de acest gen, quest designul nu impresiona prea tare din previews, si apoi mai aparuse si scena aia de dialog, care e in continuare una dintre cele mai slabe din joc...na lumea nu parea impresionata ce sai faci. Iar userul respectiv de care amintesti se ataca prea tare la fiecare comentariu al nostru de parca ar fi lucrat el la joc lol, pana la urma ne dadeam si noi doar cu niste pareri.
Eu ma bucur tare mult ca m-am inselat si ca jocul ne-a depasit asteptarile, pana la urma asta isi doreste fiecare gamer adevarat.

Dupa un weekend de zombie azi is terminat si eu la lucru. Aveau dreptate colegii de mai sus, nu va faceti planuri daca va apucati de jocul asta, e ca un drog, odata ce te apuci de el nu te mai poti oprii