Am privit un pic in urmă, o mai fac din când în când pe anumite topicuri, ma distrează de cele mai multe ori. Din păcate acum nu a fost cazul. Nu știu de ce am fost atât de optimist la un moment dat... Poate pentru că jocul ăsta are un loc special în sufletul meu. Din păcate plecarea lui Casey Hudson a contat mai mult decât mi-aș fi dorit.

O să las câteva mesaje găsite in capsula timpului
Quote Originally Posted by Twiztid View Post
Mie mi-e cam frica de cum o sa iasa ME4. ME a avut personaje memorabile de care ne-am atasat cu totii...personaje care nu vor mai aparea in ME4 si mai mult ca sigur ca o sa compar personajele noi cu cele vechi si voi gasi o groaza de hibe. Eu personal mai tare as fi asteptat un ME 1-2-3 Remastered decat un ME nou. Va puteti imagina o quarian mai lovable decat Tali sau un turian mai cool decat Garrus? Ati vazut ce s-a ales de Assassins Creed post Ezio? V-ati mai atasat de vreun personaj? De Connor? De Arno? Eu personal nu. So...please Bioware...try not to F##k it Up!
Quote Originally Posted by Dant3 View Post
Și mie, mai ales ca domnul Casey Hudson ( Mass Effect, KOTOR )nu mai face parte din proiect, a plecat la Ms parcă
PS: Il voi juca cu siguranță, cel mai probabil prin vară, după o reducere serioasă.

Un mesaj care ma întristează și mai mult: