Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
Iar tudy,omule cred ca ai probleme grave.Te a pus cineva sa cumperi xbox scorpio?Vine monkey si iti da o gramada de argumente decente si tu sa spui ca e degeaba.Daca e sa o luam asa si sony ne a pus sa schimbam.consolele pt un upsacale la 4k.Si in legatura cu faza ca x1scorpio o sa fie 500$:dc sa spui ca iei proul putin mai slaba la 400 cand poti sa spui ca iei o consola cu 43% mai performanta la 500.
Eu cred ca problemele grave le ai tu, incepand cu gramatica si continuand cu altele poate mai serioase.

Din nou, atitudinea asta categorica mi se pare foarte puerila si de cele mai multe ori prost argumentata si nefondata. Eu tie nu iti mai repet ce am scris, am explicat de ce eu si atatia comentam partea cea mai importanta a consolei Scorpio. Daca tu vrei Scorpio ca sa te dai mare ca e mai rapida decat PS4Pro cu 43%, ai cumparat-o degeaba. Mai bine de banii aia mergi la niste lectii de limba romana sa inveti sa legi si tu 2-3 cuvinte cu o gramatica macar de gimnaziu.

Iar apoi: jocurile! Ca in rest nu a comentat nimeni pe topic de performante, doar de lipsa jocurilor se leaga toata lumea.