Era cazu:


---------- Post added 12-04-2017 at 18:45 ----------

Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
in sensul ca e plin cu cheateri/hackeri
Si pe console is SUTE stai linistit mai verifica youtube-ul - m-am ingrozit ce-am vazut.

Oameni buni...prosti, care sa strice distractia online, vor exista MEREU. Da-i dracului. Enjoy the game (are multe de oferit...mai ales cu nebunia din custom games) and that's that. Toate versiunile-s bune insa recomand cea de PC. Altfel "merge" jocul acolo, altfel se cominica...etc.

+ca nu stiu daca ati fost atenti dar deja apar diferente minore intre versiunea de console si cea de pc (adica unelle update-uri is doar pt consola si nu pt. PC).

Si nu uitati...in curand apare overwatch league iar cei de la blizzard se dau de 10 ori peste cap sa faca jocul CURAT si CHEATER FREE. Chiar zilele astea citeam articole cum deja au prins doua firme...si le-au pus sa plateasca bani grei.

---------- Post added 12-04-2017 at 18:55 ----------

Pe PC singura problema (pe care sigur n-o am doar eu) is rusii frate. Deci aia cand intra in joc...isi bat p**a de el imi vine sa-i OMOR efectiv (mai ales in competitiv). Rad...canta...stau idle...aleg eroi aiurea...numa ca sa te enerveze. Din pacate, fraierii, n-au serverele lor si is bagati in EU. Mare pacat...si am ajuns sa joc pe servere US (cu ping 130) doar ca sa scap de ei. Nu comunica...injura...dezastru. Eh. am dramatizat putin...dar in mare parte asa-i. Niste nesimtiti si culmea...in rankuri oki de la diamond in sus.