De vreo 5 ani tot zic ca imi iau league pass si tot timpul gasesc o scuza. Ba ca era prea scump, ba ca nu aveam net bun, ba ca nu aveam cum sa vad meciurile live din cauza orelor. Acum am eliminat toate astea si cred ca de la inceputul anului viitor o sa ma abonez.

Cam toate streamurile pirat sunt de pe league pass oricum, 720p only si nu ai control asupra meniului.

Lebron... s-a vazut si in meciul de aseara cu pacers. Condus cu 26pct, faulturi multe, arbitrii suflau doar pt indiana, omu' s-a suparat rau de tot si a castigat meciul, aproape de unul singur. Nu-s fan dar n-ai cum sa nu ii recunosti greatness! Tot as vrea sa vad vreo 3-4 ani la rand cavs-warriors finala, dar doar warriors sa castige!

Walton e rookie, are timp sa invete dar nu trebuia sa incepe cu lakers, stiu ca a fost kerr bolnav si a avut un run de vreo 30 victorii walton la warriors dar nu se pun alea. Inca un loosing season si walton pleaca, e prea mare organizatia. Numai sa nu vina un dantoni sau un mike brown inapoi... gizas!

Lonzo desi vrea la lakers, nu cred ca va fi in top 3 pick si cum au terminat lakers sezonul nu au sanse mari la loterie. Dar vedem...

go warriors!