Oare cum am vrea noi oare sa ne conduca oameni de valoare, cand cei care ajung la puterea tarii asteia sunt de cele mai multe ori fix imaginea celor pe care ii reprezinta? De ce ne mira ca avem un troll printre noi pe forum, cand acum trage fraiele tarii cel mai mare dintre trolli? De ce ne mira ca un user se face ca nu intelege ce inseamna sa furi noaptea ca hotii, cand se poate vedea in oglinda din Guvern fix aceeasi pozitie indolenta de tip "alta intrebare!". De ce ne mira ca un user precum cryyo nu renunta nici dupa ce au sarit toti pe el si si-a luat ban, cand fix aceeasi situatie se poate spune despre dragul nostru Guvern. Au sarit oamenii pe el, au iesit in strada sa-l baneze. Ei si ce? Pe genul acesta de oameni ii doare in c*r, sa o spun pe romaneste.

Probabil ca ambele "terenuri de joaca" pentru domnii carora "li se rupe" se vor duce dracului, pentru ca asta e deja o normalitate la romani, sa distrugem tot ce poate fi bun. Noi vom inchide forumul spre satisfactia trollilor nostrii... iar tara se va vinde pe la amaneturile baietilor destepti, spre satisfactia trollilor care isi rad acum pe sub mustata si ne anunta ca avem 899% crestere de absorbtie a fondurilor europene (asta in timp ce oamenii cu carte incearca sa explice ca de fapt avem o scadere cu 60%).

Anyway, eu sunt scarbit atat de trolii de-aici, cat si de cei de la putere (si nu ma refer acum neaparat la PSD - poate altii ar fi facut-o si mai lata). Nici cei de aici nu fac nimic constructiv... dar macar aici exista functia de ignore, exista banhammer-ul. Pentru tara asta insa, ma tem ca nu mai functioneaza nici cu ignore si nici cu ciocanul. N-am idee ce se va intampla... dar nu vad nimic bun.

P.S. Acum, lasand deoparte parerile mele personale, va anunt cu drag ca urmatorul post in care va mai jigniti gratuit, va injurati, va faceti tembeli sau mai stiu eu cum, zburati si gata. Nu ma plateste nimeni sa pierd timpul citind injurii puerile demne de certurile din spatele blocurilor. Daca atat puteti, atunci nu aveti ce cauta pe CG. Cat va mai rezista, macar sa reziste cu oameni adevarati, nu cu maimute (imi cer scuze ca jignesc maimutele)... Amen!