Eu nu am mai reusit sa-l termin. Am ajuns pe la Meridian si m-am lasat de el. Nu stiu daca resuesc sa mai revin la el sa il termin. Pt mine jocul asta nu ca e prost sau varza cum se zice pe net, e ok-ish (mediocru in sensul ca nu exceleaza la absolut nimic), insa personal e o dezamagire din toate punctele de vedere. Eu nu observ nici un progres fata de jocurile precedente din serie, e mai slab la toate capitolele si aici e dezamagirea, ca oamenii astia merg inapoi in loc sa mearga inainte. Mi-am pierdut orice speranta in acest studiou de jocuri si tot ce vor mai scoate ei de acum in colo nu va mai fi un day one buy ci doar un maybe dupa cateva luni si daca nu am altceva de jucat intre timp.

Ca sa nu fiu oftopic, ok review-ul, cam prea in "defence mode". E ok sa iti placa un joc si sa il notezi ca atare, nu trebuie sa te justifici nimanui. Eu unul nu i-as da mai mult de nota 6, misiunile secundare si open world-ul trag jocul asta in jos enorm. Misiunile principale si de loialitate sunt mai ok insa jocul e presarat cu atata junk intre ele incat mie mi-a taiat tot cheful sa il mai joc.