Quote Originally Posted by poiuyt View Post
Eu pana luni-marti trag chiulul , zici ca e misto martini cu luneta ?
Eu pe sniper prefer infantery.
e misto ca e martini. sunetul ala e de neegalat. ce e naspa e viteza glontului, trebuie un lead mult mai mare daca fuge inamicul sau trebuie compensat mai mult deasupra lui daca e departe. la capitolul asta gewehr-ul ii da clasa. dar inca are cel mai fain sweet spot, orice pe la ~80-100m e one shot in piept.

si bineinteles daca esti obisnuit cu gigh rate of fire ca la variantele infantry, vei uri martini sniper.

Quote Originally Posted by Mishy View Post
@495 Cum poti sa joci cu atata zoom pe scope? Nu imi spune ca esti genul de scout care sta pe dealuri tot meciul

de obicei nu joc cu sniper, dar urasc sa am luneta si am un maxim de 4x zoom... ori ai sniper, ori joci cu infantry version. nu-s genul sa stau in spate. PTFO OR GTFO! sunt fan sniper, pt mine sa intru intr-un punct controlat de inamic cu vreo 5-10 inamici in fata mea si sa trag in toti cu hellriegelu e la fel de distractiv ca 2-3 headshoturi cu sniperul, mai ales cand nu stie de unde tragi.

Quote Originally Posted by poiuyt View Post
E genul ce sta printre primele locuri la scoreboard


am prins 2 zile bune dar am fost "acuzat" ca sunt primul ca sunt squad lider si fac puncte cu ordinele!

---------- Post added 29-04-2017 at 13:19 ----------

no fcuking way!!!!