sunt vreo 3-4 care ii aveam pe contul banat plus altii care mai intrau in party cu cei care ii aveam
chiar si eu jucam des dar sa iau complet singur de la capat mi-e greu si nu ma ajuta nimeni ci gearscore 256 la acele misiuni mari ca sa ma faca level mare foarte rapid

daca iti intra unul de gs256 pe harta ta iti face misiunile mari(cele repetitive pe dificultati usoare si grele)te face undeva la lvl 25 iar cu level 25 joci pe partea de vest a hartii si faci usor acele misiuni mici care nu se repeta.completezi alea sigur mai urci un level si apoi treci pe partea de est a hartii jos ca sunt mai usoare si cele mai grele sunt pe partea de est pe masura ce urci spre nord

daca joci pentru prima data si joci la acele misiuni mari repetitive cu random iti ia extrem de mult timp.mi-a luat 7 zile consecutive ca sa ajung la level 30 cu random pe cand daca unul cu gs256 te ajuta in aceea zi ajungi lvl 30 si daca gasesti 2 sau 3 de gs256 te fac aia intr-o misiune repetitiva gs230+ adica sa poti juca pe world tier 5 si sa farmezi apoi singur itemuri de gs256

de intrebat tot intrebi dar ce level esti?sau esti pe gearscore?