Multumesc frumos pentru feedback. Poti sa imi trimiti te rog un PM cu numele acelor magazine ca sa facem o verificare si sa remediem situatia.
Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
Salutare,

Inteleg ca a fost cerere mare pe piata, dar in anumite cazuri m-am uitat pe site, am dat rezerva in magazin, m-am dus la magazinu respectiv iar item-ul in sine nu era expus, era in spate, asta se aplica la jocuri dar si la accesorii, pierdeti foarte multa vanzare asa, multi copiii vin cu parintii in magazin si se uita la ce e pe raft si habaar nu au de site-uri si etc.

De asemenea mi se pare putin aiurea sa ai jocuri din 2000 - 2014 pe raft iar majoritatea care sunt prezente Online sunt tinute in spate. Nu ma intelegeti gresit, aveti preturi FOAAARTE OK si probabil ca voi cumpara de la voi in continuare, decat sa iau un joc cu 260 ron de la Emag si jocu sa vina in ani lumina. Aici vorbesc doar strict de magazinele retail. Eu de fiecare data cand ma duc la cumparaturi de mancare/haine trec automat si prin magazine de electronice, please daca puteti..faceti ceva si la capitolu asta.

Sanatate