parerea mea:

cea mai slaba parte din conferinta a fost sectiunea PSVR, NU AI VOIE SA ARATI SKYRIM, nu conteaza in ce circumstanta, jocul ala e mort, e vechi si e uzat, am trecut cu mult timp de jocul ala, nu conteaza pe ce platforma il arati, Switch, VR, NU IL ARATI, eu zic ca mai bine era un pre E3 VR mini show cum au facut o ora pre E3 show

a doua parte slaba a fost 3rd party games, Call Of Duty arata ca si Call Of Duty 97th, Destiny 2 arata ca Destiny 1, trailere pentru jocurile astea au fost teribile, macar daca aratu un gameplay bun, iar Marvel vs Capcom e plictiseala maxima cu grafica de ps2, foarte slabe jocurile 3rd party

a treia parte din conferinta, 1st party games, partea asta a fost super tare, dar nu prea au fost lucruri noi, mai nimic nou, si chiar daca a fost buna partea asta, a suferit din cauza primelor doua parti

ce a lipsit: Bloodborne 2, Fromsfotware new IP, Deep Down, Red Dead Redemption 2, Bully 2/Agent, SuckerPunch game, The Last Of Us 2 si alte jocuri New IP

a fost un E3 slab overall, dar chiar si asa slab cum e, Sony a avut cea mai buna conferinta, parerea mea e ca Sony E3 2017 a fost E3+PSX 2016 part 2, ori au salvat anunturi pentru PSX 2017 ori E3 2018, ori nu au avut nimic mai bun, ceea ce e grav

Days Gone & Detroit Become Human still no release date, wtf???

cat despre God Of War, Spiderman & Shadow Of The Colossus, day 1 buy 2018, 2018 deja se formeaza ca un an grozav pentru ps4