Baieti, conform acestui site PES 2018 Club Licenses List Leaked - Footy Headlines , FCSB va fi in PES 2018.

---------- Post added 17-06-2017 at 07:45 ----------

Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Sunt jucator de FIFA din lipsa de altceva. Dar asta nu inseamna ca nu incerc demo an de an si ca nu urmaresc jocul cu sufletul la gura, sperand ca...

Si daca voua vi se pare ok sa dati pret full pe un joc pe care trebe sa-l modati pentru a functiona normal (asta unde se poate, logic), felicitarile mele. Mie nu mi se pare. Adica la FIFA mi se pare ok sa ceri bani de joc full an de an, ca si ei dau bani cluburilor pentru licente, printre altele. Dar aici ? Si oricum, main console la mine este Xbox.

Chiar o sa caut, din pura curiozitate, sa vad ce inseamna acest modding. Se adauga si fetele jucatorilor ? Sau doar numele si kit-urile ? La cate luni de la lansare, se poate importa acest patch care sa-l faca absolut "normal" ? Poti juca online cu echipele modificate ?

Eu la FIFA joc F.U.T. 90% din timp.
Da, merita pretul chiar daca nu are licente ca FIFA. Eu joc MyClub, echivalentul Ultimate Team la Fifa, si Team Play Lobby (ceea ce Fifa avea odata si nu mai are).

Comparand cu Ultimate Team, unde trebuie sa pierzi timpul cu tranzactii si sa te chinui sa-ti faci echipa buna, la MyClub e mai usor sa-ti faci echipa buna. Ai sanse mai mari la PES sa-ti pice un Ronaldo sau Messi decat la Fifa, unde trebuie sa strangi milioane de coins.