Eu deja aveam TV UHD cand mi-am luat Pro. Aceasta a fost cumparata tocmai pentru a ma juca in "4k". Am avut inainte OG, apoi revizie 1216b. Dintre toate, OG a fost cel mai galagios. Problema la Pro pe care o am este ca mi se pare ca se incinge cam multicel, dar poate sunt eu nebun. Cam frige mobila sub ea (nu imi place sa o tin in picioare). Tot in aceste cazuri daca te duci in meniu, sa zicem sa verifici ultimul trofeu luat, are putin lag/ramane blocat, dar isi revine. Ce-i drept eu o tin si din rest mode in rest mode, poate conteaza si asta. Slim nu stiu cum se comporta.
La 400 de coco, nu stiu ce poti cere mai mult.
Si cum s-a mai zis, cu casti nu se mai aude nimic

LE: daca se tureaza mai mult, o face la jocurile cu patch pentru Pro (dar e normal ma gandesc).

LE2: tot fiind aici caut sa-mi setez/calibrez consola pe HDR pe un Samsung seria JU, si imi mananca ficatii. Mai bine nu incercam Uncharted 4 (jocul frumos dar.. imi da de furca calitatea imaginii in acest scenariu). E cineva pe aici care ma poate ajuta cu niste setari/sfaturi? Nu prea gasesc motive sa nu raman in Full RGB. Nici TV-ul nu este superscula, dar na.