Single post: Clubul PlayStation 4

  1. #16546 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Brothers a Tale of two sons poate fi jucat in doi la acelasi controller. El e facut pentru 1 jucător, dar gasiti voi o poziție sa puteți folosi simultan controller-ul, nu-i asa complicat precum pare. Jocul are puzzle-uri destule.

    Ar mai fi cu puzzle-uri Lara Croft and the temple of Osiris care merge coop, dar are si secțiuni cu shooting mult din ce am văzut si trebuie sa fii mai rapid.

    Ar mai fi si Trine. Altele nu-mi vin acum.

    Aaa, Never Alone are platină?
    Never Alone da, daca termini si DLC-ul Foxtales, e 100 % done. Jocul a fost cred free la PS+ si l-am luat si ne-a prins si am luat si DLC-ul si l-am terminat 100 %. Tearaway Unfolded ne-a placut iar, dragut.

    Am mai incercat si nu ne-a prins Journey, Everybody's Gone To The Rapture, Tales from the Borderlands, Ratchet & Clank (eu singur il mai joc), Rocket League (la fel, singur il joc, imi place maxim, dar pt ea necesita prea multa coordonare si e prima luna in care joaca pe controller PS4 si e frustrant).

    Prin Library mai avem Infamous First Light, Injustice: Gods Among Us, Watch Dogs pe care le putem reactiva. Urmeaza o achizitie Hitman (era fan Hitman din perioada PC-ului, Counter Strike si acum mai joaca pe PC), dar vreau s-o iau usor s-o antrenez pe PS4 sa nu fie nivelul de rage ridicat cum l-am avut si eu la inceput. O sa incerc si Lara Croft, stiu c-a fost free la PS+ si il am in library.
    Attached Images Attached Images screen-shot-2017-06-21-22.02.05.png