Quote Originally Posted by istrategie View Post
Iti garantez ca jocul ruleaza in 1080p. Poate ca nu e rezolutia nativa, dar are un upscaler automat care il ridica la 1080p daca are resurse. [spoiler=\"Raspuns\"]Eu stiam ca Snake e infectat cu virusul Foxdie, care ii accelereaza imbatranirea. E posibil sa ma insel pentru ca nu am mai jucat alt joc din serie si nu cunosc toate amanuntele.[/spoiler]
De unde vine garantia asta?Si atunci filmele de pe dvd care sunt upscalate de ps3 pot zice ca-s filme 720p sau chiar 1080p in caz ca tv suporta full hd?Ce upscaler automat sa aiba daca are resurse?Nu inteleg chestia cu resursele.Jocul e 720p....


P.S. Si tre sa te contrazic inca cu ceva,jocul pt mine a avut farmec si cand l-am jucat a 2-a oara,ba chiar mai mult decat prima oara,l-am jucat a 2-a oara pe big boss hard.Nu pot zice ca am stiut fiecare pas al soldatilor ce patruleaza fiindca pe nivel de dificultate mai mare este mai multa patrula si sunt mai alerti auzindu-ti miscarile mai ushor.Jocul in unele locuri are rute alternative,poti sa-l joci cu alte arme,in alt stil.Eu chiar recomand acest joc sa fie jucat de 2-a ori,intelegi povestea mai bine si observi o groaza de detalii noi in joc.