Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
Mi se pare aiurea sa platesti doar ca sa iti pui un avatar...
In aceeasi nota as putea spune si eu: Mie mi se pare aiurea ca eu sa platesc din buzunarul meu personal pt. ca vrei tu avatar custom... Am sters aproximativ 120.000 de custom avatars. Care ocupau spatiu, costau resurse, manancau bandwith.

Imi este deja chiar jena cand va aud vaicarindu-va pt. cativa euro pe an pentru propria comunitate, dar bagati fara probleme in DLC-uri, addon-uri, item-uri in jocuri, etc. Considera-l acesta ca fiind un add-on. Nu-l vrei, nu-l cumperi. Nu e obligatoriu si poti posta linistit pe forum fara acest add-on! Si hai sa fim cinstiti, nu platesti pt. avatar, e un pachet intreg de features, dupa cum se poate vedea aici: http://www.consolegames.ro/forum/f59...ium-vip-users/.
Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
Tine si de indentiatea ta pe forum...
Poti sa nu-ti setezi avatar daca nu iti place acesta. Probabil voi crea un set de avatare standard, pt. cei care nu-si permit dar totusi vor sa fie mai speciali.
Quote Originally Posted by omega View Post
Pay to .... anything
Sa nu exageram totusi...

P.S. Chestia cu "dar vai, ce scump este" imi aduce aminte de un user de pe forum... de pe vremea cand mai vindeam si eu din jocuri pentru a-mi permite sa cumpar altele. Am negociat cu el pe PM... a tras pana si de 5 lei discount (desi jocul era deja la jumatate din pretul oficial). Discount pe care l-am acordat, ca nu sunt zgarie-branza. Am stabilit sa ne intalnim sa-i dau jocul. A venit omul cu ultima fitza de BMW. 5 lei cred ca il costa demararea din parcare... Dar, ce sa mai spun... cam astia sunt oamenii.