Quote Originally Posted by keanustar View Post
Nici la mine nu prea se aude daca joc un joc fara patch de Pro, dar in Horizon cu 4K (sau cat o fi rezolutia) + HDR, cam zboara putin.
Pacat ca nu am si eu jocul, sa fac o incercare, ca oricum, daca e sa faca zgomot, asta e, asa trebuie,...ce sa faci ?
M-am uitat pe cutia de la PC II si are si el pach pt Pro. Acu', poate ca si pach-urile astea difera, poate conteaza asa de mult pe ce TV reda, asa ca, de asta spuneam, deocamdata, in situatia si configuratia asta, consola isi face treaba fara sa "transpire".

Legat de gauri in spate, asa am facut eu in alta camera, unde acea nișă, e complet obturata de un player, un TV Recorder, o boxa "central" si un receiver AV.
Am cumparat niste freze de dat gauri in PAL, de alea care decupeaza, ca sa nu faca mult rumegus.
Am dat gauri de vreo 8 cm in diametru, in placajul din spate, cu o distanta intre ele de vreo 5 cm, atat in partea de sus, dar si cateva jos, ca sa se faca schimbul de aer.
Si treaba e buna. Cel putin receiverul ala AV, din contructie e facut sa se incinga, dar totul e ok deocamdata.
Iar gaurile alea daca s-ar vedea, nu ar arata asa de rau, oricine le-ar vedea ar spune ca asa e mobila facuta. Mai ales daca le dai cu masuratori facute, sa fie toate la acelasi nivel si distanta. Uite, "jandarmul" meu a vazut si nu a spus nimic ca i-am bortelit mobila. Ca e si genul care nu mai poate ea de console si de jocuri...
Si la urma urmei, despre cine mai trece pe la tine, crezi ca-si baga capul in nisa aia si sa-ti numere gaurile ?