Probabil ca sunt eu mai greu de cap dar am dificultati cu forumul..Am cateva propuneri

1. Intrucat sectiunea Portal are aproape 600 posturi, ar trebui mutata imediat dupa Console.
2. Publicitate mutata imediat dupa Portal.
3. General Gaming mutata jos de tot, nu se uita nimeni pe ea se pare.
4. General din nou jos, sectiunea e aproape goala.
5. Portal si Publicitate ar trebui facute list, sa se vada mai bine.Sunt arii destul de vizitate si titlul ala mic...parca nu da bine.

Mentionez ca sunt pareri strict personale care mi-ar imbunatati MIE browsarea forumului.Daca si altii imi impartasesc opiniile, cu atat mai bine.Punctele 1-3 cred ca sunt argumentate destul de bine, totusi, trebuie sa scrollez sectiunile Carti/Pets/etc ca sa citesc ceva de concursul de forza.Imi mentin totusi opinia ca ar trebui sa existe o sectiune Concursuri, motivul asta : "dintr-un simplu motiv: ca gamerul sa "caute", nu sa i se dea mura in gura concursuri" e cam dubios, no offence.Daca cineva cauta concursuri, nu inseamna ca el cauta premii MOKA, ci doar febra competitiei, asa cum am simtit-o cu totii la Forza 2.

Eu de ex daca vreau sa deschid un concurs, in ce arie il deschid?Sau daca cineva deschide un alt concurs iar eu pierd inscrierea doar pentru faptul ca el era la sectiunea Pets , ce fac?

10x for understanding.

LE : pls nu priviti postul meu in mod ofensator, ci constructiv.Sunt mai perfectionist din fire si imi place ca lucrurile sa fie facute bine.E in binele tuturor sa avem un site cat mai friendly si usor de browsat.