Quote Originally Posted by BizZare View Post
De prin anii '90 pana in prezent: Tomb Raider, Final Fantasy, Bloodrayne, Bayonetta, Borderlands, The Last Of Us etc.

Sent from my SM-J330F using Tapatalk
De cate ori sa ma repet?
Sunt jocuri facute sa aiba protagonisti masculini si jocuri facute sa aiba protagonisti feminini.
Cu asta incheiem discutia despre acest aspect.

---------- Post added 07-10-2017 at 00:39 ----------

Quote Originally Posted by poiuyt View Post
Jocul asta nu-i nici cal nici magar, e bun in anumite momente si prost la general, grafica nu-i atat de cristalina pe cat ma asteptam(parca nici atat de fluid ca primul) , probabil o sa-l iau la o reducere mare.

Ce-mi place la el este modul de progres pe clasa , arme si “superputeri”


Cel mai rau e ca e total lipsit de fizica. Nu poti sa distrugi nimic, ori sunt momente de distrugeri din alea SCRIPTATE.


Arata bine dar la atingere parca-i de carton. Totul e static.
Nimic nu poti sa spargi, nici vase, nici caramizi, nici ferestre. Frunzele nu se misca deloc. Am gasit flori care arata de zici ca sunt modelate prin 2003.

Si cica-i motor Frostbite. Halal.
Sa nu mai spun de arme....zici ca-i joc pentru kinderi.
Spirit de echipa total inexistent, fiecare joaca pentru el de zici ca joaca CS/CoD/Overwatch. Toti fac kill-uri haotice ca sa apuce sa se joace cu eroii.
Luptele spatiale sunt foarte arcade. Daca ai IQ mai mare de 100, nu poti rezista mai mult de 20-30 de minute, faci apolexie (parca pana si CoD Infinite Warfare era mai bun la capitolul lupte spatiale, pe bune)



Dupa experienta avuta in beta, cred ca zic pass la jocul asta. EA a dat-o rau de tot in bara si cu asta pe acest an.

Si ne mai miram de ce CoD continua sa aiba vanzari mari.


Asta e, back to Playground Battleground pe care il consider deja shooterul anului!