Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
LOL, iti recomand eu jocuri pe Star Wars mult mai bune decat petarda asta fumigena care-i doar un reskin jenibil la Battlefield:

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars: Knights of the Old Republic
Star Wars: The Old Republic
Star Wars: Battlefront (alea din 2004-2005)
Star Wars: Empire at War

Astea jocuri bune pe Star Wars, avandu-l ca publisher pe LucasArt, nu ca blasfemia asta facuta de EA.

Daca stau sa ma gandesc mai bine, parca pana si seria Lego Star Wars mi s-a parut mai buna la capitolul poveste*



*fiind joc de EA, normal ca Star Wars Battlefield 2 va suge rau in single-player .
Hahahaha mi se pare amuzant ca zici "fiind joc de EA normal ca va fi naspa, yet ai pus STAR WARS THE OLD REPUBLIC ca un joc mai bun ca "fumigena" asta. Care a fost facut tot e EA si care sa fim seriosi...

Ma rog, nu ar fi prima aberatie care o zici, probabil si ca e conspiratie feminista ca protagonistu principal e femeie. Ai jocuri in care protagonistu e femeie pt ca merge mai bine decat un barbat si cu asta basta, nu a fost singuru joc care a facut asta si nici nu sa fie ultimu. Ma rog, nu cred ca ai un singur post pe forumu asta care sa aduca ceva constructiv, esti o persoana toxica care habar nu are sa se exprime.