sorry de semioftopic ...

pai ... ori iti iei Scaun special care permite ancorarea pedalelor ori iti iei un material antiaderent pe care il asezi pe partchet si il lipesti pe spatele suportului pe care stau pedalele ... alfel o sa alergi prin casa dupa pedale

... iar ca volan la buget gasesti G29 cu 3 pedale la 1150 ron sigilat sau mai spre zona profi T300RSGT dar la 2000 ron ... restul it's up to you

.... acum la Altex T300RS este 1350 ron fata de 1700 acum ceva vreme dar mai adaugi 500 ron pedalele t3pa , dar daca nu vrei sa mai alergi pt pedale extra to pachetul T300rs GT merita pt ca le detine deja in pachet ( pedalele t3pa ) ... si pe langa asta mai adaugi si T8HA ... si iese treaba ... treaba

... vinde cineva aici pe forum un G29 la 750 ron putin folosit .... iar link-ul de mai sus e perfect .... Ce as mai fi vrut eu sa le gasesc , mai ales pachetul din Cluj ( 1900 ron ), dar le-am vrut sigilate ( din motive personale ) si am platit la greu pt asta... ( 2600 ron full package )

Iar pentru PS4 si GTSport no brainer T300RSGT ... stiu de G29 dar era la buget sigilat altfel NO NO NO